At Safari Turu

horse

Türü:Günübirlik

Tur Programı:
Otellerinden alınan misafirlerimiz ile eğitimli atlarımız ile Pamucak mevkiindeki at çiftliğinde buluşurlar. Buluşma sonrası profesyonel rehber eşliğinde misafirlerimize ; çevre , tur ve atlar ile ilgili kısa bir bilgi verilir.Misafirlerimize binecekleri atlar verilerek , tur öncesi kısa bir uyum ve deneme turu yapılır.Rehberimizin onay vermesiyle turumuz çiftliğimizden başlar. Arvalya mevkii ile Pamucak arasında kalan çam kokulu , ormanlık ,toprak yol takip edilerek Pamucak Plajına varılır.Plajda rehberimizin denetiminde isteyen misafirlerimiz kumsalda , isteyen misafirlerimiz ise denizin içinde ata biner.Ata binmek istemeyen misafirlerimiz bu molayı güneşlenerek ve denize girerek değerlendirirler.Yaklaşık bir saat süren bu molanın ardından aynı güzergah kullanılarak geri dönülür.Misafirlerimize öğle yemeği ikram edilir ve turun değerlendirilmesi yapılır.Yemekten sonra 14:30 civarı misafirlerimiz otellerine geri bırakılır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  • Transfer(Otellerden alınış ve geri bırakılış)
  • Profesyonel Binici Rehber
  • Yemek

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  • Yemeklerde alınan içecekler
  • Kişisel Harcamalar

Ücret Detayı :
Yetişkin Misafir: 95,00 TL (Yemekli) / 80,00TL (Yemeksiz)
Çocuk Misafir: 95,00 TL (Yemekli) / 80,00TL (Yemeksiz)

Diğer Bilgiler / Öneriler:
Misafir isterse yemeksiz tura katılabilir.
Gün içinde sabah , öğle ve akşamüstü olarak 3 sefer yapılır
7 yaşından büyük çocuklar rahatlıkla tura katılabilirler.
Misafirlerimize kask verilir
At binmeye uygun kıyafet ile gelinmesi tavsiye edilir.Ayrıca ata binerken spor ayakkabı veya sandalet,sırt çantası ve plaj için yanınıza terlik,mayo,güneş kremi gibi malzemeler almanız önerilir.
Daha önce at binmiş olmanız gerekmiyor, tecrübeli rehberler eşliğinde at binmeyi kolayca öğrenebilir, safariye çıkabilirsiniz.
Yaklaşık 3,5 – 4 saat sürer.